Kryty na mobil

Kryty na mobil.

I ti nejodvážnější odpůrci obalu a krytu souhlasí s tým, že telefony někdy dostanou do situace, kdy jsou kryty na mobil často nenahraditelné. Pokud majitel smartphonu vede život podle typu „domov-práce-domov“, pak není třeba speciální ochranné pouzdro. Ale jakmile vyrazí na piknik nebo na dlouhou túru, okamžitě se projeví všechny výhody používání ochranných doplňků. Z takových výpadů se často „nahý“ smartphone vrací špatně poškrábaný, a to je v nejlepším případě. Někdy po takových cestách obrazovka trpí. Proto, i když jste kategorickým odpůrcem ochranných doplňků, doporučujeme vám mít kryt na mobil pro případ požáru - je lepší nosit smartphone v pouzdře několik dní, než se vrátit z rybaření nebo lovu s poškozeným telefonem.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 61 - 1459 položek celkem

Cena

492049
1492049

Značky

Barva

Materiál

Obaly na iPhone

Produkt

Značka

Položek k zobrazení: 1459
8193 nillkin super frosted pro zadni kryt pro apple iphone 14 pro zeleny
299 Kč

Foto je pouze ilustrační 

Kód: 8193
8154 nillkin super frosted pro zadni kryt pro apple iphone 14 zeleny Kód: 8154
8151 nillkin super frosted pro zadni kryt pro apple iphone 14 modry Kód: 8151
8148 nillkin super frosted pro zadni kryt pro apple iphone 14 cerny Kód: 8148
8139 nillkin nature tpu pro magnetic kryt pro iphone 14 pro transparent Kód: 8139
Nahoru
Další produkty
 1. Jak správně vybrat kryt nebo pouzdro pro váš mobilní telefon:

  • Zvažte materiál: Vyberte kryt nebo pouzdro vyrobené z odolného materiálu, který poskytne dostatečnou ochranu pro váš telefon.
  • Ujistěte se, že je kompatibilní: Zkontrolujte, zda je vybraný kryt nebo pouzdro kompatibilní s modelem vašeho telefonu a zohledněte také dostupnost portů a tlačítek.
  • Zvažte styl: Vyberte kryt nebo pouzdro, které odpovídá vašemu osobnímu stylu a preferencím.
 2. Jak správně čistit a udržovat kryty a pouzdra:

  • Používejte jemné čisticí prostředky: Pro čištění krytů a pouzder používejte měkkou mikrovláknovou utěrku a jemný čisticí prostředek, který nezpůsobuje poškození materiálů.
  • Opatrně s vodou: Pokud používáte vodu, ujistěte se, že je používáte opatrně a nepřímo, abyste se vyhnuli pronikání vody do zařízení.
  • Pravidelné čištění: Čistěte kryty a pouzdra pravidelně, aby se zabránilo hromadění prachu, špíny a bakterií.
 3. Jak správně pečovat o displej telefonu:

  • Použijte ochranné sklo: Instalujte ochranné sklo na displej vašeho telefonu, aby se minimalizovaly škrábance a poškození.
  • Ochrana proti otiskům prstů: Použijte speciální hadřík nebo čistič displeje, který odstraňuje otisky prstů a zanechává povrch čistý a bez mastnoty.
  • Ochrana před přehřátím: Vyhněte se dlouhodobé expozici přímému slunečnímu záření a přehřátí, což může poškodit displej telefonu.
Document